Üdvözlöm a honlapunkon!

Csendes, nyugodt környezetet keres lovának?
Nálunk megtalálta!!!

Lóbarát bértartás a Berek szélén!

Szolgáltatásaink:

• Futószáras oktatás kezdőknek
  • Lovasoktatás haladóknak
  • Pónilovaglás gyerekeknek
  • Tereplovaglás
  • Dámalovaglás
  • Pónikocsikázás
  • Lovastábor
  • Bértartás

lovaglás

Egy klikk a képre nagyítás, még egy klikk kicsinyítés.

Ismételten Lovastábor 2017-ban is!

• 2017. június 19-tól 23-ig Bentlakásos (max 6 fő, bentlakásra, 4 Fő bejáró)
  • 2017. június 26-tól július 30-ig (Napközis tábor)
  • 2017. július 3-től 7-ig (Napközis tábor )

lovaglás

Az ár 35000 Forint mely tartalmazza:

(Napközis tábor 25 000 Ft; Testvéreknek 24 000 Ft)

• A szállást, (sátorban, emeletes ágyon, csak hálózsákot kell hozni).
  • Az étkezést (napi ötszöri étkezést)
  • A lovaglást (Napi 1 óra, 2x fél. Egyéni oktatás a tudásszintnek megfelelően.)
  • A programokat (vetélkedők, játékok, fürdés, lovaskocsikázás, lovastúra, kézműves foglalkozások)

> > >

A tábor keretén belül a gyerekek nem csak a lovaglás mûvéveszetét, hanem a lóval való bánásmódot is megtanulhatják, mint például etetés, trágyázás, tisztántartás és egyéb ismereteket. A tábor ideje alatt az ismeretanyagot játékosan vetélkedők segítségével szeretnénk átadni.

Egy teljesen kezdő lovas e tábor alatt akár megtanulhat lépni, ügetni, vágtázni futószáron, az ügyesebbek akár szabadon is ügethetnek már egy kicsit. A haladóknak díjugratópálya is a rendelkezésükre áll.

Egyéb tudnivalók: Kullancs elleni védőoltás ajánlott. Amit érdemes hozni: Naptej, fürdőruha, törölköző, sapka a nap ellen, esőkabát, gumicsizma, a lovagláshoz hosszú feszülős nadrág, lehtőleg ne farmer, zárt sportcipő, koszolható pólók, ezekhez szekrényt biztosítunk ha van lovaglókobak akkor azt, ha nincs bicikliskobakot vagy görkorisat, de nekünk is van pár darab. hálózsák.

a jelentkezési lap itt tölthető le >>>

Az elmúlt év rossz tapasztalatai miatt 2011-től a jelentkezés csak 5000 Ft előleg befizetése után érvényes!!! A jelentkezés 2 hónappal a táborkezdés előttig visszamondható, ezesetben az előleg 100%-ban visszajár.

Ha kérdése van bátran forduljon hozzánk:

revialovasiskola@gmail.com Cséplő Lívia 0670\ 610 6426

Balatoni nyaralók | Ferienwohnung Plattensee